Імпорт автомобілів з Німеччини та інших країн Європи

Наша пропозиція:

Ми пропонуємо нашим клієнтам допомогу в покупці, наприклад, на аукціоні, в автокомісії або у приватної особи.

 Ми можемо вести переговори або запропонувати остаточну ціну автомобіля і, що найважливіше, допомогти вам перевірити автомобіль перед покупкою як технічно, так і формально. Можна спробувати самостійно знайти в інтернеті ряд звітів про історію обраного автомобіля, але ці звіти нічого не гарантують і не завжди є актуальними. Набагато краще оглянути автомобіль самостійно або доручити його перевірку механіку чи оцінювачу за окрему плату. Такий фахівець перевірить товщину фарби за допомогою спеціального пристрою. Підключить OBDII-тестер для діагностики двигуна та інших систем, проведе дорожній тест і надасть зацікавленій покупцеві повну інформацію про обраний автомобіль разом з актуальними фотографіями на електронну пошту. Ми маємо перевірені контакти з багатьма оцінювачами по всій Німеччині. Ви можете на них покластися. Вартість такого огляду коливається в межах 80-200 євро плюс дорожні витрати.

 

Наша допомога в перевезенні автомобілів з Німеччини та інших європейських країн до Польщі полягає в організації найдешевшого та найбезпечнішого транспортування на причепі або автовозі типу Lohr. Вибір способу транспортування придбаного автомобіля залишається за Вами. Загалом, вартість такого перевезення дешевша, ніж транспортування автомобіля на колесах, поїздка удвох з другом-механіком у невідомому напрямку, адже потрібно враховувати свій час, багато часу, витрати на паливо, вартість номерних знаків і страховку.

Пошукова система для пошуку автомобілів з Німеччини та Європи:
Нижче ми наводимо посилання на найбільші портали з актуальними оголошеннями про

Нижче ми наводимо посилання на найбільші портали з актуальними оголошеннями про мільйони автомобілів, виставлених на продаж:

З
кількома мільйонами автомобілів на вибір, тут знайдеться щось для кожного. У
цих пошукових системах ви знайдете оголошення, пропозиції від автодилерів,
автокомісій, які там називаються
Auto Haus, а також від приватних осіб, власників, які продають
свої автомобілі, іноді навіть ще не зареєстровані з реєстраційними номерами.
Купуючи автомобіль як приватна особа, ми можемо купити будь-яку машину. Однак,
купуючи автомобіль на експорт або для власної компанії, варто вибирати
автомобіль з рахунком-фактурою з ПДВ/
Mvst, який ви можете відняти і таким чином заощадити 19%
або більше від ціни рахунку-фактури. Найнижчі чисті ціни на автомобілі можна
знайти на таких аукціонних порталах, як ці:

На додаток до цих аукціонів, нам доступні митні аукціони, аукціони судових приставів та аукціони Pole Leasing. Багато аукціонів дозволяють лише зареєстрованим дилерам переглядати пропозиції та купувати. З іншого боку, будь-хто може скористатися нашою допомогою і купити дешевше. Все, що вам потрібно зробити, це надіслати нам запит на перегляд і купівлю автомобіля з посиланням на обрану пропозицію.

Найкраще довірити перевірку обраного вами автомобіля нам як вашому брокеру, дилеру або досвідченому механіку зі знанням німецької мови. Ви також можете спробувати звернутися на місцеву діагностичну станцію. Для початку бажано зв’язатися з дилером і підтвердити дійсність пропозиції. Потім поцікавтеся, чи є у продавця документи і які саме? Чи був автомобіль вже знятий з обліку? Чи є у нього актуальний, дійсний техогляд і чинна страховка? Який його технічний стан? Чи перефарбовувався він коли-небудь? Чи був він пошкоджений в результаті зіткнення або потрапляння в воду? Після того, як ви отримаєте відповіді на ці основні питання, добре було б попросити когось перевірити його для вас, наприклад, експерта або механіка, якому ви довіряєте і який розмовляє іноземною мовою. Варто, щоб він на місці перевірив, як виглядає гарантійний талон, дати, штампи, історію техоглядів та ремонтів ASO, одометр, оббивку салону.

Ви можете доручити це перевірити нашому механіку або одному з наших знайомих оцінювачів.

Після того, як у вас є VIN-номер і реєстраційний номер автомобіля, ви можете спробувати дізнатися історію обраного вами автомобіля спочатку безкоштовно в Google або на таких порталах, як: www.historiapojazdu.gov.pl і багатьох інших платних порталах, що пропонують історію транспортних засобів, без будь-яких гарантій надійності та достовірності цієї інформації.

Документи, які є майже у кожного автомобіля в Німеччині:

  • Fahrzeubrief – свідоцтво про право власності, карта транспортного засобу

  • Fahrzeugschein – свідоцтво про реєстрацію

  • HU-Hauptuntersuchung – свідоцтво про придатність до експлуатації,
    сервісна книжка,


Крім того, бажано мати аналіз складу вихлопних газів.
Документи на продаж: Рахунок-фактура або договір купівлі-продажу.
Договір зазвичай складається німецькою мовою (і його потрібно перекласти) або в німецько-польському варіанті. Продавець повинен надати інформацію про правовий статус автомобіля, про те, чи не перебуває він у кредиті, а також надати покупцеві комплект німецьких документів. Якщо продавець автомобіля фігурує в договорі як компанія або ми купуємо автомобіль у компанії, ми не матимемо жодних гарантійних прав. Так само, якщо в договорі є пункт про те, що всі дефекти автомобіля нам відомі. Більшість пропозицій на вторинному ринку в Німеччині – це транспортні засоби, які вже зняті з обліку. Таким чином, існуючий власник не несе додаткових витрат на страхування, техогляд і дорожні податки. Якщо транспортний засіб незареєстрований або знятий з обліку, він повинен мати два типи документів: “великий бриф” і “малий бриф”. На кожному з них має бути штамп “abmeldung”, що означає знятий з обліку/зареєстрований транспортний засіб. На такий автомобіль, якщо він має дійсний техогляд, ми можемо купити експортні номери: жовті (зі страховкою до 5 днів) або червоні (мінімум на 14 днів). Якщо автомобіль, який вас цікавить, не має дійсного техогляду, ви можете купити тільки жовті номери – короткострокові. Для того, щоб автомобіль міг виїхати на колесах, наприклад, до Польщі, він повинен мати актуальний техогляд. Для того, щоб фізична особа отримала дійсний короткостроковий номерний знак, вона повинна подати у відділ дорожнього руху (Kfz-Zulassungsstelle / Strassenverkehrsamt) вищезгадані документи і наступну інформацію: “eVB-Nummer”, тобто електронне підтвердження страхування транспортного засобу – його можна укласти онлайн.

Після того, як ви перевірили всі деталі і визначилися з покупкою, залишається вибрати форму оплати і вирішити, як транспортувати автомобіль з місця покупки на вашу адресу. Оплату можна здійснити готівкою або за безготівковим розрахунком. Щоб максимально убезпечити себе, попросіть у продавця проформа-інвойс із зазначенням VIN-номера, де детально розписано, хто, кому і що продає, а також проведіть попередню перевірку на місці, щоб переконатися, чи є автомобіль в наявності і в якому технічному стані. Ми можемо вам у цьому допомогти. Вартість імпорту автомобіля з Німеччини буде залежати від багатьох факторів, найголовнішим з яких є вибір автомобіля за певною ціною. На додаток до цієї вже прийнятої ціни покупки виникнуть додаткові витрати:

 

Вартість транспортування на причепі від 1000-2500 злотих в залежності від відстані, відстані, кілометражу.
Вартість ввезення автомобіля на власних колесах від 100-3000 євро, але тоді вам доведеться їхати в німецьке реєстраційне бюро (Zulassungstelle) відразу після покупки. Автомобіль необхідно зняти з обліку, а крім того, отримати нові номерні знаки (короткострокова вартість до 50 євро), тимчасове свідоцтво про реєстрацію (15 євро) і страховку цивільної відповідальності, яка коштує близько 25 євро за 30 днів. Для того, щоб автомобіль можна було повернути в Польщу на колесах, він повинен пройти актуальний технічний огляд.
Офіційний збір за реєстрацію та тимчасовий реєстраційний талон: 10-15 євро
Витрати на придбання 5-денних номерних знаків з жовтою смугою та страхування цивільної відповідальності: 80-140 євро
Переклад договору купівлі-продажу (виняток, якщо він складений двома мовами): 100-300 злотих
Вартість технічного огляду: 99 злотих або 159 злотих
Вартість реєстрації автомобіля в Польщі: 100-256 злотих
Акцизний збір, розмір якого залежить від типу автомобіля і становить
3,1% від вартості автомобіля – автомобілі з об’ємом двигуна до 2000 куб.см,
18,6% від вартості автомобіля – автомобілі з об’ємом двигуна понад 2000 куб. см,
1,55% від вартості автомобіля – повні або м’які гібриди (HEV або MHEV) з об’ємом двигуна до 2000 куб. см,
9,3% від вартості автомобіля – повні або м’які гібриди (HEV або MHEV) з об’ємом двигуна понад 2000 куб. см.
Підсумувавши всі витрати і порівнявши місцеві ціни з німецькими, залишається прийняти рішення про покупку. Більшість автомобілів, що імпортуються до Польщі та пропонуються в інтернеті, мають історію аварій. Це можна перевірити за допомогою товщиноміра фарби або у звітах про історію транспортного засобу. Беручи до уваги всі ці умови та вимоги, варто скористатися нашою допомогою як досвідченого імпортера автомобілів з Німеччини.

 

Якщо Вас зацікавила наша пропозиція, будь ласка, надішліть нам електронного листа з посиланням на потрібну пропозицію або зателефонуйте нам, щоб обговорити деталі.