MOTOEXIM, Sell a car

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО MOTOEXIM

ТОВ “МотоЕксім” – це команда професіоналів з більш ніж 30-річним досвідом роботи в автомобільній індустрії. Ми є світовим лідером з безмитного експорту автомобілів, що спеціалізується на управлінні експортом. Наша компанія має власний автомобільний магазин із запчастинами для автомобілів з усього світу. Ми є відомим дилером з продажу автомобілів і пропонуємо широкий вибір автомобілів за конкурентними цінами. Ми пропонуємо автомобілі Tax Free з усієї Європи, США та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Ми пропонуємо консультації та допомогу в пошуку найкращої пропозиції та здійснюємо посередництво в купівлі за найвигіднішою ціною, як зареєстрований дилер на багатьох автомобільних аукціонах на декількох континентах у багатьох країнах. Ми маємо можливість купувати транспортні засоби за оптовою ціною нетто. Завдяки нашому багаторічному досвіду та відмінному знанню автомобільного ринку, ми можемо запропонувати нашим клієнтам комплексну послугу з транспортування автомобілів. 

Ми маємо перевірений досвід роботи з найкращими транспортними лініями і можемо забезпечити найнижчу вартість доставки до місця призначення. На нашому порталі представлені тисячі готових до експорту транспортних засобів, з яких ви можете вибрати один з них. Ми можемо запропонувати вигідні ціни на транспортування придбаних автомобілів автомобільним транспортом від місця покупки до найближчого порту, а також морським транспортом в контейнері або Rо-Ro. Ціни на автомобілі сильно варіюються в залежності від автомобільного ринку країни і місцевих податків. Часто можна заощадити значну суму, купуючи за кордоном, навіть після того, як будуть додані всі витрати на імпорт. Ви можете зробити вибір автомобіля самостійно або з нашою допомогою. Ми організовуємо купівлю вживаних автомобілів з аукціону тільки для дилерів у Мангеймі за оптовими цінами, а також нових автомобілів з додатковою знижкою. На наших сторінках ми представили найкращі джерела для придбання транспортного засобу: Імпорт автомобілів на замовлення

Послуги з імпорту та експорту автомобілів по всьому світу 


Найнижчі ціни нетто і нульові податки можна отримати, купуючи автомобілі з США або Дубаю. В основному ми імпортуємо нові та вживані автомобілі, включаючи ретро-автомобілі, пікапи, позашляховики, а також інші транспортні засоби, такі як човни, квадроцикли, мотоцикли та гідроцикли. Ви можете особисто порівняти і перерахувати вартість покупки автомобіля, наприклад, на сайті xe.com, і узгодити з нами вартість транспортування по електронній пошті. Варто перевірити ціни на покупку автомобіля в Німеччині або інших європейських країнах і порівняти їх з цінами в США або Дубаї. Поточний курс євро до долара США близький до 1:1.

Перевага покупки в Європі полягає в тому, що версії з європейською специфікацією (COC) легше реєструвати, обслуговувати і мати доступ до запчастин.

У двох найбільших пошукових системах для пошуку автомобілів в Європі щодня з’являється понад 2 мільйони роздрібних оголошень, плюс близько 1 мільйона на аукціонних порталах. Посилання на пошукові системи доступні на наших сторінках у розділі “Імпорт нерозмитнених автомобілів”.

MOTOEXIM

Наш основний бізнес – це глобальний експорт-імпорт легкових автомобілів. Найбільш вигідним для покупця є імпорт ретро-автомобілів (олдтаймерів). Можна ввезти ретро-автомобілі (олдтаймери) з США або Швейцарії без сплати мита і ПДВ з більш низьким податком (7%) в Німеччину.

Нашими клієнтами є не тільки автотрейдери, а й приватні особи. Ми пропонуємо комплексне транспортування від місця купівлі до адреси покупця транспортного засобу та оформлення всієї імпортної документації.

Ми надаємо додаткову інформацію про замовлення та купівлю транспортного засобу по телефону та електронній пошті. Як міжнародна транспортна компанія, ми пропонуємо свої послуги по всьому світу, забезпечуючи швидке та застраховане транспортування до місця купівлі.

Ми виступаємо посередником у придбанні автомобілів за оптовими цінами нетто з аукціонів автодилерів. Автомобілі, що там продаються, пропонують лізингові компанії, банки та страхові компанії. Перевага покупки на аукціонах полягає в тому, що це транспортні засоби з надійних джерел, з великою кількістю фотографій і детальним описом від автоексперта. Ми можемо організувати огляд обраного автомобіля експертом у будь-якій країні перед покупкою. Будь-хто може безпосередньо вибрати і придбати автомобіль за роздрібною ціною, знайденою в загальнодоступних пошукових системах, і лише доручити нам його транспортування. Це дозволяє покупцеві знайти найширший вибір пропозицій і заощадити значні кошти без особливих зусиль.

Наші послуги:

 • Імпорт та експорт автомобілів з Німеччини та інших країн ЄС, США, Дубаю і навіть Японії.
 • організація купівлі автомобілів, за бажанням клієнта, з автомобільних аукціонів
 • автомобільні перевезення до порту та з порту до визначеного місця доставки
 • митне оформлення в країні купівлі та ввезення в країну призначення
 • оформлення імпортних документів,
 • організація морських перевезень в обрані порти
 • остаточне митне оформлення або передача
 • страхування транспортного засобу на період транспортування

Додаткові послуги, які ми пропонуємо:

 • Автомобільні та морські перевезення, вантажно-розвантажувальні роботи, зберігання.
 • Акт огляду, експертиза та страхування транспорту
 • Митне або фіскальне оформлення
 • Митне оформлення класичних автомобілів (безмитне, зі зниженим ПДВ, автомобілі старше 30 років)
 • Фотодокументування транспортного засобу на складі порту
 • Технічний огляд, переобладнання, модифікації, необхідні для реєстрації
 • Доставка вантажівкою Lohr або на причепі за вказаною адресою

ЧОМУ САМЕ МИ

БЕЗПЕЧНА ОПЛАТА

Купуйте автомобілі за найнижчими цінами, обирайте безпечну оплату банківським переказом тільки на підставі рахунку-фактури та після перевірки VIN-номера.

БЕЗ ПОДАТКУ

Перевірте можливість придбання транспортних засобів без оподаткування або з вирахуванням ПДВ за чистою ціною.

КУПУЙТЕ У ПРОФЕСІОНАЛІВ

Найбільший вибір перевірених автомобілів за оптовими цінами. Надійна, застрахована доставка гарантована.

ЗАДОВОЛЕНІ КЛІЄНТИ

Тисячі задоволених клієнтів.

Ми маємо більш ніж 20-річний досвід безмитного експорту автомобілів

MotoExim, надійний світовий лідер з імпорту та експорту автомобілів, пропонує широкий вибір транспортних засобів за конкурентними цінами. Завдяки спеціалізованій команді та глобальному покриттю, компанія забезпечує повне задоволення потреб клієнтів, а також безпечну та ефективну доставку.