Witaj w MOTOEXIM

MOTOEXIM

MotoExim to pełen pasji zespół ludzi z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży samochodów. Jesteśmy światowym liderem w eksporcie bezcłowych pojazdów silnikowych, specjalizując się w zarządzaniu eksportem. Nasza firma prowadzi własny sklep motoryzacyjny z częściami do samochodów z całego świata. Jesteśmy uznanym dealerem pojazdów samochodowych i dostarczamy wybrane samochody w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy pojazdy wolne od podatku Tax Free z terenu całej Europy, USA oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Oferujemy doradztwo i pomoc w znalezieniu najlepszej oferty oraz pośrednictwo w zakupie w najbardziej korzystnej cenie. 

Jako zarejestrowanym dealer na wielu Aukcjach samochodowych na kilku kontynentach w wielu krajach mamy możliwość zakupu pojazdów w cenie hurtowej, w cenie netto. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku motoryzacyjnego, możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie transportu samochodów. Mamy sprawdzone doświadczenia z najlepszymi liniami żeglugowymi i możemy uzyskać najniższe koszty dostawy do miejsca docelowego. Na naszym portalu przedstawiamy do wyboru tysiące pojazdów gotowych do exportu. Jesteśmy w stanie zaoferować korzystne ceny przewozu zakupionych aut transportem drogowym z miejsca zakupu do najbliższego portu jak również drogą morską w kontenerze lub Ro-Ro. Ceny aut są bardzo różne uzależnione od rynku motoryzacyjnego danego kraju i od lokalnych podatków. 

Cars from Germany, Europe, MOTOEXIM, Used Cars from EU

Zakup w Europie

Walorem zakupu w Europie są wersje ze specyfikacją europejską (COC) łatwiejsze w rejestracji, serwisowaniu oraz z dostępem do części.

Na dwóch największych wyszukiwarkach samochodów w Europie mamy do wyboru codziennie ponad 2 miliony ofert detalicznych plus około 1 miliona na portalach aukcyjnych.

Usługi Importu i Eksportu samochodów na Świecie

Najniższe ceny netto i zero podatku możemy uzyskać kupując samochody z USA lub z Dubaju. 

Naszą główną działalnością jest globalny export-import samochodów osobowych. Najbardziej korzystny dla nabywcy jest import samochodów zabytkowych (oldtimerów). Istnieje możliwość sprowadzania samochodów zabytkowych (oldtimerów) z USA lub Szwajcarii bez cła i VAT z mniejszym podatkiem (7%) do Niemiec.
Naszymi klientami są nie tylko firmy handlujące samochodami ale również osoby prywatne. Oferujemy kompleksowy transport z miejsca zakupu na adres nabywcy pojazdu oraz załatwienie kompletnej dokumentacji związanej z importem.
Udzielamy telefonicznie oraz e-mailowo dodatkowych informacji dotyczących zamówienia i zakupu pojazdu. Jako międzynarodowa firma transportowa oferujemy nasze usługi na całym świecie zapewniając szybki i ubezpieczony transport do wskazanego miejsca wyznaczonego przez nabywcę samochodu.

O Nas

Sprowadzamy samochody osobowe nowe i używane, w tym pojazdy zabytkowe, pickupy, SUVy. Dodatkowo sprowadzamy pojazdy takie jak łodzie, quady, motocykle, skutery wodne. Koszt zakupu auta można osobiście porównać i przekalkulować np. na xe.com, a koszt transportu ustalić z nami drogą e-mailową.

Warto sprawdzić ceny zakupu samochodu w Niemczech lub innych krajach Europy i porównać je z tymi z USA lub Dubaju. Aktualny kurs Euro do USD jest bliski 1:1.

Nasze Usługi

  • Usługi
  • Usługi dodatkowe

Zakres naszych usług

  • Import oraz export samochodów z Niemiec oraz innych krajów EU, z USA, z  Dubaju, a nawet z Japonii.
  • Odprawy celne w kraju zakupu oraz importowe w kraju docelowym
  • Kompletacja dokumentów importowych
  • Odprawy celne ostateczne lub przekazowe
  • Ubezpieczenie pojazdu na okres transportu

Zakup auta

Organizacja zakupu aut, na zlecenie klienta, z Aukcji samochodowych

Transport

Transport drogowy do portu oraz z portu na wskazane miejsce dostawy

Organizacja transportu morskiego do wybranych portów

Dodatkowe usługi oferowane przez nas

  • Raport z inspekcji, oględzin rzeczoznawcy oraz ubezpieczenie transportowe

Odprawy celne

  • Odprawa celna lub odprawa fiskalna
  •  Odprawa celna samochodów klasycznych (bezcłowy, obniżony VAT, auta w wieku powyżej 30 lat)

Dokumentacja fotograficzna

Dokumentacja fotograficzna pojazdu w magazynie portowym

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń

+48692867577

Dlaczego my?

Mamy ponad 20 lat doświadczenia w eksporcie samochodów bez podatku

MotoExim, zaufany światowy lider w imporcie i eksporcie samochodów, oferuje szeroki wybór pojazdów w konkurencyjnych cenach. Dzięki ogólnoświatowemu zasięgowi zapewniamy bezpieczne i sprawne dostawy na wszystkich kontynentach oraz pełną satysfakcję naszych klientów.’

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Kupuj samochody w najniższych cenach. Wybierz bezpieczne płatności. Płać przelewem na podstawie faktury proforma i tylko po sprawdzeniu nr VIN.

WOLNE OD PODATKU

Sprawdż możliwość zakupu w cenie Netto pojazdów zwolnionych z podatku tzw Tax Free lub z możliwością odliczenia podatku VAT.

ZAKUP z profesjonalistami

Największy wybór sprawdzonych pojazdów w cenach hurtowych. Zapewniona bezpieczna, ubezpieczona dostawa.

Zadowoleni klienci

Tysiące zadowolonych klientów na wszystkich kontynentach.