MOTOEXIM

WITAJ W MOTOEXIM

MotoExim Sp. z o. o. to pełen pasji zespół ludzi z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży samochodów. Jesteśmy światowym liderem w eksporcie bezcłowych pojazdów silnikowych, specjalizując się w zarządzaniu eksportem. Nasza firma prowadzi własny sklep motoryzacyjny z częściami do samochodów z całego świata. Jesteśmy uznanym dealerem pojazdów samochodowych i dostarczamy wybrane samochody w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy pojazdy wolne od podatku Tax Free z terenu całej Europy, USA oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich.
Oferujemy doradztwo i pomoc w znalezieniu najlepszej oferty oraz pośrednictwo w zakupie w najbardziej korzystnej cenie. 

Jako zarejestrowanym dealer na wielu Aukcjach samochodowych na kilku kontynentach w wielu krajach. Mamy możliwość zakupu pojazdów w cenie hurtowej w cenie netto. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i doskonałej znajomości rynku motoryzacyjnego, możemy zaoferować naszym klientom kompleksowe usługi w zakresie transportu samochodów. Mamy sprawdzone doświadczenia z najlepszymi liniami żeglugowymi i możemy uzyskać najniższe koszty dostawy do miejsca docelowego. Na naszym portalu przedstawiamy do wyboru tysiące pojazdów gotowych do exportu. Jesteśmy w stanie zaoferować korzystne ceny przewozu zakupionych aut transportem drogowym z miejsca zakupu do najbliższego portu jak również drogą morską w kontenerze lub Ro-Ro. Ceny aut bardzo różne uzależnione od rynku motoryzacyjnego danego kraju i od lokalnych podatków. Często można zaoszczędzić sporą sumę kupując za granicą nawet po doliczeniu wszelkich kosztów związanych z importem. Wyboru samochodu każdy z Państwa może dokonać samodzielnie bądź z naszą pomocą. Organizujemy zakup, tak pojazdów używanych z Aukcji tylko dla dealerów Manheim w cenach hurtowych, jak również fabrycznie nowych z dodatkowym rabatem. Najlepsze źródła zakupu pojazdu przedstawiliśmy na naszych stronach: Import Samochodów na Zamówienie

Cars from Germany, Europe, MOTOEXIM, Used Cars from EU

MOTOEXIM – Usługi Importu i Eksportu  samochodów na Świecie

Najniższych ceny netto i zero podatków możemy uzyskać kupując samochody z USA lub z Dubaju. Sprowadzamy głownie samochody osobowe nowe oraz używane w tym pojazdy zabytkowe, pickupy, SUVy, ale także inne pojazdy takich jak łodzie, quady, motocykle, skutery wodne. Koszt zakupu auta można osobiście porównać i przekalkulować np. na xe.com, a koszt transportu ustalić z nami drogą e-mailową. Warto sprawdzić ceny zakupu samochodu w Niemczech lub innych krajach Europy i porównać je z tymi z USA lub Dubaju. Aktualny kurs Euro do USD jest bliski 1:1.
Walorem zakupu w Europie są wersje ze specyfikacją europejską (COC) łatwiejsze w rejestracji, serwisowaniu oraz z dostępem do części.
Na dwóch największych wyszukiwarkach samochodów w Europie mamy do wyboru codziennie ponad 2 miliony ofert detalicznych plus około 1 miliona na portalach aukcyjnych. Linki do wyszukiwarek są dostępne na naszych stronach w dziale Import pojazdów na zamówienie. 

Naszą główną działalnością jest globalny export-import samochodów osobowych. Najbardziej korzystny dla nabywcy jest import samochodów zabytkowych (oldtimerów). Istnieje możliwość sprowadzania samochodów zabytkowych (oldtimerów) z USA lub Szwajcarii bez cła i VAT z mniejszym podatkiem (7%) do Niemiec.
Naszymi klientami są nie tylko firmy handlujące samochodami ale również osoby prywatne. Oferujemy kompleksowy transport z miejsca zakupu na adres nabywcy pojazdu oraz załatwienie kompletnej dokumentacji związanej z importem.
Udzielamy telefonicznie oraz e-mailowo dodatkowych informacji dotyczących zamówienia i zakupu pojazdu. Jako międzynarodowa firma transportowa oferujemy nasze usługi na całym świecie zapewniając szybki i ubezpieczony transport do wskazanego miejsca wyznaczonego przez nabywcę samochodu.

Dokumentacja transportowa, MOTOEXIM

MOTOEXIM

Pośredniczymy w zakupach samochodów w hurtowych cenach netto z Aukcji samochodowych dla dealerów. Sprzedawane tam auta oferowane są przez Firmy Leasingowe, Banki oraz firmy ubezpieczeniowe. Walorem zakupu z Aukcji jest to, że są to pojazdy z pewnych źródeł, z dużą ilością zdjęć oraz szczegółowym opisem dokonanym przez rzeczoznawcę samochodowego. Inspekcję wybranego samochodu przed jego zakupem możemy zlecić rzeczoznawcy w dowolnym kraju. Każdy może wybrać i zakupić bezpośrednio samochód w cenie detalicznej znaleziony na ogólnie dostępnej wyszukiwarkach , a nam tylko zlecić jego transport. Pozwala to nabywcy znaleźć największy wybór ofert oraz zaoszczędzić sporo funduszy bez specjalnej fatygi.

Zakres naszych usług:


 

Dodatkowe usługi oferowane przez nas:


MOTOEXIM

DLACZEGO WŁAŚNIE MOTOEXIM

BEZPIECZNE PŁATNOŚCI

Kupuj samochody w najniższych cenach wybierz bezpieczne płatności tylko przelewem na podstawie faktury proforma i po sprawdzeniu nr VIN.

WOLNE OD PODATKU

Sprawdż możliwość zakupu w cenie Netto pojazdów zwolnionych z podatku tzw Tax Free lub z możliwością odliczenia podatku VAT.

ZAKUP z profesjonalistami

Największy wybór sprawdzonych pojazdów w cenach hurtowych. Zapewniona bezpieczna, ubezpieczona dostawa.

Zadowoleni klienci

Tysiące zadowolonych klientów.

Mamy ponad 20 lat doświadczeń w eksporcie samochodów bez podatku

MotoExim, zaufany światowy lider w imporcie i eksporcie samochodów, oferuje szeroki wybór pojazdów w konkurencyjnych cenach. Dzięki oddanemu zespołowi i ogólnoświatowemu zasięgowi zapewniają pełną satysfakcję klientów oraz bezpieczne i sprawne dostawy.