Імпорт автомобілів з США та Канади.

Пропонуємо купити автомобілі та перевезти їх

Ми пропонуємо найбільший вибір автомобілів за найнижчими цінами, а потім доставляємо їх до ваших дверей.

Ви можете зробити вибір автомобіля особисто, скориставшись пошуковими системами, доступними нижче. Крім того, Ви можете скористатися нашою допомогою в пошуку конкретного автомобіля, написавши нам на електронну пошту info@motoexim.com .

У США щодня на продаж виставляються мільйони різних автомобілів. Це створює величезну цінову конкуренцію і призводить до найнижчих цін у світі на нові та вживані автомобілі. Ціни набагато нижчі, ніж, наприклад, в Європі.

На наших сторінках наведені посилання на найбільші американські сайти, що надають інформацію про ціни на будь-який автомобіль з американського ринку. Там, де в пошукових системах потрібен поштовий індекс, можна ввести, наприклад, 10002, а поруч з ним вибрати ” any distance”.

Importing cars from USA or Canada

Для тих, хто зацікавлений у придбанні найновіших моделей автомобілів, ми представляємо офіційні веб-сайти американських та канадських автовиробників. Варто порівняти курси валют і ціни дилерів у різних країнах. Експортери автомобілів, такі як ми, платять лише чисту ціну без додавання державних податків, відомих як податок з продажу. Приватний покупець, з іншого боку, повинен додатково сплатити місцеві податки.

Пропозиції автомобілів додаються щодня, і автомобілі з найкращою ціною з опцією “Купити зараз” зникають за лічені години. Дилери з усього світу чекають на вигідні ціни, тому потрібно приймати рішення швидко.

Якщо Вам потрібна допомога в пошуку та купівлі автомобіля, напишіть нам. Ми знайдемо для Вас найвигіднішу пропозицію і доставимо на вашу адресу!

Більше інформації ви можете знайти на наших сторінках або зателефонувавши нашим консультантам.

Ми пропонуємо всю необхідну допомогу в онлайн-покупках автомобілів з США: від перевірки пропозиції, історії автомобіля та його технічного стану до перевірки документації та безпечного платежу за автомобіль після отримання інвойсу-нетто, який можливий для експортерів при купівлі вживаних автомобілів. Потім ми організовуємо отримання, транспортування з будь-якого місця купівлі та доставляємо автомобіль до найближчого порту. Після того, як документи будуть нотаріально завірені та розмитнені, ми доставимо автомобіль на судно, що відпливає до обраного Вами порту, або навіть на домашню адресу покупця, за домовленістю.

Перед тим, як прийняти рішення про купівлю автомобіля, можна отримати детальну інформацію про конкретний транспортний засіб, безкоштовно розшифрувавши його VIN-номер за допомогою безкоштовних декодерів, напр: : www.decodethis.com або www.aboutautomobile.com

З іншого боку, ми можемо дізнатися про історію транспортного засобу, придбавши звіт про історію транспортного засобу, наприклад, на сайтах Carfax.com, Autocheck.com або Epicvin.com з фотографіями.

Для наших клієнтів вартість звіту може бути безкоштовною. У звіті ми можемо отримати детальну інформацію про будь-які пошкодження, аварії, кількість власників або фактичний пробіг обраного автомобіля.

Більше інформації можна отримати, додатково замовивши візуальний огляд та оцінку автомобіля місцевим експертом на замовлення. Вартість такого огляду становить від 100 до 400 доларів США.

Після того, як ви визначилися з тим, який автомобіль ви попередньо вирішили придбати в США, будь ласка, зв’яжіться з нами по телефону або електронною поштою. Ми допоможемо Вам встановити актуальні оптові ціни на обрану Вами модель і разом з Вами опрацюємо деталі всієї операції та очікувану вартість всього імпорту обраного Вами автомобіля.

Ми можемо придбати автомобіль на роздрібному ринку за заздалегідь визначеною ціною або на аукціоні, де остаточна ціна буде визначена тільки в процесі торгів.

Нижче наведені автомобільні портали, так звані пошукові системи, серед яких найпопулярніші:

Щодня на цих порталах з’являється кілька мільйонів автомобілів, готових до продажу.

Така величезна пропозиція і цінова конкуренція, а також низькі податки в США призводять до дуже низьких цін і найширшого вибору.

Купувати автомобіль у приватної особи, наприклад, через аукціонний портал: www.ebay.com, ризиковано.

Експортерам вигідніше купувати автомобіль на автомобільному аукціоні за оптовими цінами і, що найголовніше, за цінами нетто.

У США існує понад 300 аукціонів вживаних автомобілів, найбільшими з яких є: www.manheim.com та www.adesa.com.

На ці аукціони можна потрапити тільки через дилерів, наприклад, з нашою допомогою.

Для тих, хто цікавиться пошкодженими та аварійними автомобілями, ось 2 найбільші автомобільні аукціони з глобальним покриттям. Разом вони пропонують понад 400 000 пошкоджених автомобілів за вигідними цінами щодня. Ці транспортні засоби підлягають ремонту, реконструкції або на запчастини.

Перш ніж ми почнемо торги на Аукціоні за обраний вами автомобіль, на наш рахунок необхідно внести гарантійний внесок, так званий депозит, відповідно до умов проведення відповідного Аукціону.

За запитом ми надішлемо вам платіжні інструкції та номери банківських рахунків для переказу або реквізити рахунку на електронну адресу www.paypal.com.

Після здійснення переказу з назвою платежу: “ЗАСТАВА ДЛЯ КУПІВЛІ АВТОМОБІЛЯ З АУКЦІОНУ В США”, будь ласка, надішліть нам підтвердження банківського переказу на наступну електронну адресу: info@motoexim.com . Ви повинні сплатити суму, що становить щонайменше 10% від суми, за яку ви маєте намір придбати обраний вами автомобіль, але не менше еквівалента 600 доларів США.

Після цього ми оформимо ваше замовлення і договір купівлі-продажу обраного вами автомобіля, в якому будуть детально вказані умови вашого замовлення. Договір буде надіслано на вказану Вами електронну адресу. На другий день після перемоги в торгах ви повинні здійснити оплату ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу. Для того, щоб захистити вас від штрафів за прострочення платежу і витрат на паркування автомобіля, ми пропонуємо здійснити експрес-переказ SWIFT на рахунок, вказаний в договорі. У разі відкликання або скасування Вашої покупки в США і Вашої участі в аукціоні, Ви повинні надіслати електронною поштою запит на повернення застави.

Застава, відома як депозит або гарантійний внесок, може бути повернута відправнику тільки протягом 14 днів з моменту отримання письмового повідомлення про розірвання договору.

Несплата за проданий на аукціоні транспортний засіб вчасно призведе до анулювання угоди з боку Аукціону та втрати гарантійного депозиту.

На онлайн-аукціоні подальше підвищення ціни, що підвищує запропоновану ціну покупки, зазвичай становить 100 доларів США. Остаточна ціна продажу транспортного засобу не визначається до кінця аукціону. Багато продавців залишають за собою найнижчу ціну, за яку вони згодні продати свій транспортний засіб. Аукціонні збори плюс транспортні витрати з місця купівлі до порту в США і з порту в США до вказаного вами місця призначення, а також митні та податкові витрати, включаючи мито, ПДВ і акцизний збір, повинні бути додані до остаточної ціни пропозиції в будь-якому випадку.

Організоване нами транспортування придбаного транспортного засобу здійснюється спеціалізованими транспортними компаніями з відповідними автотранспортними засобами, які доставляють придбані автомобілі в порт безпечно і без пошкоджень. Ми практикуємо автомобільні перевезення від місця купівлі до найближчого порту, що призводить до значного зниження загальних витрат на імпорт. Додатковою перевагою є те, що ми обробляємо вантажі з усіх портів США і Канади, що додатково допомагає заощадити на імпортних витратах. Транспортні витрати включаються до митної бази, на яку нараховується мито, ПДВ і навіть акцизний збір.

Для транспортування придбаного автомобіля ми залучаємо тільки надійних перевізників. На час перетину океану ми також пропонуємо нашим клієнтам оформити додатковий страховий поліс, так зване морське страхування. Його вартість становить від 1 до 2% від заявленої вартості автомобіля.

Для того, щоб вивезти автомобіль, вам знадобляться оригінали документів на право власності, відомі як ТИТУЛ, рахунок-фактура та коносамент.

Ці документи дають право забрати автомобіль з аукціону та з порту, а також уможливлюють його митне оформлення як у США, так і пізніше в порту призначення.

Відповідно до нашого контракту, митне оформлення здійснюється нашим представником в порту або митним органом від імені покупця.

Автомобіль буде забраний приблизно через 4-6 тижнів після покупки. Його можна забрати особисто в порту, який вказав покупець, або ми доставимо його за вказаною адресою. Автомобіль доставляється після сплати покупцем усіх митних та податкових платежів.

Процедура купівлі нового автомобіля відрізняється від купівлі вживаного. Ми купуємо через автомобільні аукціони, які є закритими для громадськості, або безпосередньо у дилера відповідної марки.

При покупці з аукціону ми отримуємо звіт про огляд перед покупкою, візуальний огляд автомобіля з описом будь-яких зовнішніх і механічних пошкоджень.

Наша компанія не купує автомобілі з публічних аукціонів, таких як Ebay, або у приватних осіб, оскільки ціни на них занадто високі, а ризик занадто великий.

З іншого боку, існують численні випадки продажу нових автомобілів на таких аукціонах, як Manheim, за ціною, на кілька тисяч доларів нижчою за прайс-лист нового автомобіля. Це, як правило, нові, демонстраційні або шоу-автомобілі, а також незатребувані автомобілі, замовлені місцевим клієнтом.

Враховуючи, що при купівлі через нашу компанію як дилера немає необхідності сплачувати Sales Tax (еквівалент ПДВ), економія може становити від 7 до 20% від ціни автомобіля.

Нові автомобілі з США поставляються з гарантією виробника на кілька років (3-10 років) на умовах, визначених для американського ринку.

Купівля пошкоджених автомобілів схожа на купівлю вживаного автомобіля. Всі пошкоджені автомобілі продаються без гарантії.

Такі автомобілі купуються на аукціонах, які спеціалізуються на цій категорії транспортних засобів. Дізнатися більше про аукціони можна на сайтах www.Copart.com та www.iaai.com.

Фізичні особи можуть купувати безпосередньо з аукціонів. Після реєстрації вони отримують логін і пароль, які дозволяють їм: робити ставки та купувати транспортні засоби.

На жаль, такі покупки обмежуються вибраними транспортними засобами і стягуються дуже високі комісійні на користь аукціону. Вигідніше купувати з нашою допомогою.

Якщо ви купуєте особисто на Аукціоні або у приватної особи, ви можете скористатися нашою допомогою в організації транспорту.

Вживані автомобілі в США найдешевше можна купити переважно на аукціонах, дилерських аукціонах, посилання на які вказані на нашому сайті cars.motoexim.com .

Щодня з’являються тисячі нових оголошень. За запитом ми можемо допомогти вам знайти автомобіль поза цими пропозиціями, наприклад, унікальну класику.

Ми залишаємо кожному вільний вибір і можемо допомогти вам знайти правильну пропозицію, обговорюючи ціни, аукціони та транспорт.