Części używane

Części używane sprowadzane na zamówienie.

W wielu przypadkach zakup używanej części do samochodu jest jedynym słusznym ekonomicznie wyborem. Niektóre zużywające się części, jak na przykład nowe silniki diesla lub automatyczne skrzynie biegów, kosztują krocie i prawie nikt ich nie kupuje. Naprawa tych części również kosztuje tysiące i najczęściej optymalnym wyborem jest zakup używanych części takich jak: silniki, skrzynie biegów, turbiny, kompresory, kompletne drzwi i zderzaki itd.

Sugerujemy rozważyć import używanych części do aut, korzystając z naszej pomocy i oferty w znakomitych cenach. 

Mamy stały dostęp do ponad 200 milionów części ze zdjęciami i opisami, poukładanymi od najniżej ceny z pokazaną lokalizacją sprzedawcy. 
Zakupu można dokonać z naszą pomocą. Można również zlecić nam tylko transport.

Used auto parts, Części używane

Kupując kompletny, używany silnik diesla lub automatyczną skrzynie biegów można zaoszczędzić spore sumy i to bez specjalnej fatygi. W celu znalezienie właściwych ofert proponuję skorzystać z naszej pomocy i pośrednictwa.

Najniższe ceny zakupu używanych części znaleźć można bezpośrednio na Aukcjach samochodów powypadkowych. Tam zaopatrują się w używane części właściciele placów recyklingowych i tzw. szrot placów. 

Części używane

Wyślij nam zapytanie

Po znalezieniu numeru potrzebnej części w katalogów na naszej stronie  prosimy o wypełnienie formularza zamówienia z nr VIN lub wysłania do nas zapytania emailem.

Po otrzymaniu zamówienia z numerem VIN będziemy mogli sprawdzić w naszych katalogach dopasowanie wybranych części do konkretnego samochodu, a na życzenie zorganizować dla Państwa dostawę zakupionych części.

Kupując części za granicą należy zwrócić uwagę na warunki płatności oraz koszty dostawy na miejsca przeznaczenia np. do warsztatu.

Można zakupić wszystkie części poprzez Internet. Pomocna jest znajomość języka angielskiego oraz karta kredytowa lub konto w Pay-Pal.

Przydatne przy zamawianiu są posiadane przez nas fabryczne katalogi z diagramami oraz cenami za nowe części dostępne na stronie: www.motoexim.com.

Nasze koszty transportu są zawsze niższe, bo sprowadzamy dużo części na raz. Transport lotniczy jest szybszy, z czasem oczekiwania na dostawę od 5 do 14 dni, natomiast transport drogowy i morski są znacznie tańsze, ale oczekiwanie dłuższe.

Nasza prowizja od zakupionych części wynosi minimum 5-10 %.Pokrywa to nasze koszty realizacji zamówienia.

znalezienia odpowiedniej części zgodnej ze specyfikacja danego pojazdu w możliwie najniższej cenie, zakup jak najbliżej, organizowanie przesyłki, dostawy w możliwie najtańszy sposób.

Wysyłka:

W celu zapoznania się z detalicznymi kosztami dostawy, sugerujemy kontakt z międzynarodowymi przewoźnikami typu:

Do cen zakupionych części należy doliczyć dodatkowe koszty takie jak:

      • Cło na części w Polsce wynosi od 2 do 5%,
      • Plus podatek VAT 23%,
      • oraz koszt odprawy celnej.

Zainteresowanych zakupem części używanych w konkurencyjnych cenach zapraszamy do kontaktu z naszą firmą przez e-mail: info@motoexim.com

 

Części używane, Transport lotniczy