Części nowe, zamienniki

Części nowe:

Oferujemy pomoc w sprowadzeniu na zamówienie części zamiennych do wszystkich modeli samochodów, a szczególnie tych trudno dostępnych.

 

Dostarczamy zgodnie z zamówieniem części fabrycznie nowe (OE = oryginal equipment manufacturer) sygnowane logo producenta pojazdu lub części zamienne OEM (oryginal equipment manufacturerer) sygnowane logo producenta części i pochodzące od wielu innych uznanych producentów części. Na życzenie dostarczamy w korzystnych cenach wszelkie akcesoria samochodowe i dodatki.

Poniżej podajemy linki do katalogów najbardziej popularnych marek samochodów. Katalogi te zawierają dane na temat każdej części do wszystkich marek i modeli samochodów sprzedawanych na całym świecie. Można w tych katalogach znaleźć opisy, numery części, ich ilustracje, diagramy oraz ceny.

New parts, OE, OEM, catalogs, Części nowe, zamienniki

Lista katalogów wg marek a-z:

Aby zamówienie było precyzyjne, a jego realizacji nie towarzyszyły żadne pomyłki należy podać numer VIN (Vehicle Identification Number) swojego pojazdu. Numer ten jest na każdym samochodzie od 1984 r. Figuruje on również jako numer nadwozia w dowodzie rejestracyjnym i innych dokumentach auta. Znalezienie odpowiednich części ułatwia nasza wygodna wyszukiwarka, która na podstawie numeru VIN pozwala określić typ, markę, model oraz wersję pojazdu i w ten sposób przefiltrować wyniki i wytypować części pasujące dokładnie do tego pojazdu.

Zamienniki nowych części samochodowych:

Dla tych, dla których niższa cena części jest ważniejsza niż logo na opakowaniu części zamiennych pozostaje zakup zamienników oryginalnych części wyprodukowanych przez znanych producentów takich jak: Bosch, Continental, Hella, Philips, Valeo jako części o porównywalnej jakości, tylko z innym logo. Posiadają one atesty, homologacje potwierdzające spełnienie wszelkich wymagań technicznych. Zamienniki zwane również produktami „aftermarket”.  Są one bardzo popularne i dostępne do wszystkich starszych modeli samochodów.

New parts, OE, OEM, catalogs, Części nowe, zamienniki

Zainteresowanych zakupem części samochodowych do dowolnego wybranego modelu samochodu sugerujemy skorzystać z wyżej podanych linków do stron z częściami do samochodów. W razie zainteresowania zakupem części, prosimy o kontakt e-mailowy: info@autocentrumonline.com lub skorzystanie z poniższych linków prowadzących do sklepów internetowych oferujących sprzedaż online:

Zakup:

Sugerujemy najpierw zapoznać się z katalogiem części nowych, gdzie znajdują się numery i nazwy wszystkich poszczególnych części oraz ich ilustracje. Następnie można porównać ile kosztują części nowe, ile używane, a ile zamienniki, czy takie części są dostępne w kraju i w jakiej cenie.

Części można nabyć osobiście lub taniej z naszą pomocą online. Kupując części za granicą należy wkalkulować sobie dodatkowe koszty takie jak transport oraz cło, a nawet podatek VAT.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz oryginalnych części samochodowych, czy ich tańszych zamienników, na naszym portalu znajdziesz produkty dla siebie. Mamy dostęp do części, do różnych modeli wszystkich popularnych marek aut.

Jeśli szukasz części lub podzespołów do swojego auta, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wysłania do nas zapytania lub zamówienia emailem na adres czesci@autocentrum.online

Dostępne produkty:

Nasz internetowy sklep motoryzacyjny w swojej ofercie posiada ponad 2.000.000 części OEM. Są to oryginalne części samochodowe produkowane w wytwórni, która zajmuje się dostarczaniem elementów do tzw. pierwszego montażu, czyli dokładnie takie, jakie są montowane wewnątrz produkowanych aut. Są to oryginalne komponenty, który charakteryzują się wysoką jakością i spełniają wszystkie wymagania stawiane przez producenta samochodów. Dla osób, które poszukują części w atrakcyjnej cenie, nasz internetowy sklep motoryzacyjny posiada zamienniki wielu uznanych producentów. Części te, podobnie jak oryginalne, charakteryzują się wysoką jakością, sprzedawane są z gwarancją producenta, a co najważniejsze są dostępne w korzystnej cenie.

 

Wyszukiwarka części wg VIN

Zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki auto części po numerze VIN. Funkcja wyszukiwania części po numerze VIN to najpewniejsza metoda dopasowania części zamiennych do wybranego pojazdu. Pozwala zaoszczędzić czas i zminimalizować ryzyko błędnego dopasowania. W celu wyszukania części po numerze VIN wystarczy użyć katalogu części dostępnego na naszej stronie: www.autocentrum.online

Numer VIN to indywidualny numer nadawany każdemu samochodowi, w którym zawarte są wszystkie informacje na temat danego pojazdu. Zawarte są w nim dane o marce, modelu, roczniku, kraju produkcji oraz wersji wyposażenia samochodu. VIN pojazdu można znaleźć w dokumentach samochodu – książce serwisowej czy dowodzie rejestracyjnym. Znajdziemy go również na tabliczce znamionowej umieszczonej na podszybiu samochodu lub na słupku bocznym po stronie kierowcy. Numer VIN, oprócz dokładnej identyfikacji pojazdu, umożliwia  dopasowanie części samochodowych odpowiadających danemu modelowi

Każda wersja pojazdu może składać się z różnych zestawów części. Poprawne dobranie auto części wymaga dopasowania ich za pomocą numer VIN.  Aby mieć pewność, że część zamienna będzie odpowiednia do naszego samochodu, warto skorzystać z pomocy specjalistów sklepów lub warsztatów samochodowych. Producenci prześcigają się w tworzeniu różnych wersji samochodów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika, a co za tym idzie, zestaw części to każdego modelu jest inny. Aby poprawnie dobrać część zamienną najlepiej więc posługiwać się numerem VIN.

Żeby dowiedzieć się więcej, czyli sprawdzić jaka część zamienna będzie pasować do naszego samochodu, trzeba już skorzystać z fachowej pomocy serwisu lub sklepu motoryzacyjnego. Mnogość rozwiązań w motoryzacji jest tak duża, że lepiej zdać się tu na fachowców. Dobre serwisy oraz dobrzy dystrybutorzy części wiedzą doskonale co kryje się pod konkretnym numerem VIN i jakie części będą na pewno pasować do naszego samochodu.