Tracking kontenera

Posiadając numer kontenera, można sprawdzić gdzie aktualnie znajduje się statek z kontenerem, w którym przewożony jest zakupiony samochód.

Pierwsze litery numeru nawiązują do nazwy linii oceanicznej. Możliwe jest też ustalenie pozycji statku przez numer listu przewozowego (Bill of Lading).

Aby odnaleźć kontener, można skorzystać ze zbiorczej wyszukiwarki np.:

https://track-trace.com/
https://shipmentlink.com/servlet/TDB1_CargoTracking.do

Monitoring przesyłek

Przesyłki kontenerowe zajmują przeważnie od 3 do 8 tygodni. Wliczony jest w to czas transportu oraz odpraw celnych po obydwu stronach oceanu.

Lotnicze przesyłki kurierskie docierają do odbiorcy w Polsce w okresie do 7-10 dni roboczych. Głównie są to części samochodowe.

Naszym klientom zapewniamy konkurencyjne ceny, niezawodną obsługę, jak również przystępne koszty ubezpieczenia cargo. Paczki wysłane przez nas zaraz po ich odprawie celnej w Polsce mają nadawane numery UPS i rozsyłane są do zamawiających.

Korzystamy z serwisu renomowanych przewoźników morskich: Evergreen, CMA, MSC, ZIM, Happag Loyd i lotniczych: LOT, SAS, Lufthansa, Austrian Air, CSA i wielu innych. Możemy zorganizować przewóz kontenera lub paczki do każdego miejsca. Oferujemy szybkie cargo lotnicze na cały świat.

Zainteresowanych korzystaniem z naszych usług prosimy o kontakt e-mailowy: info@motoexim.com .

Przesyłki kurierskie wysłane przez nas doręczane są w Polsce przez UPS Polska. 
UPS Polska posiada jeden z największych systemów nocnego transportu wahadłowego obsługiwany przez ciężarówki o masie od 6 do 40 ton, przewożące przesyłki na 24 trasach. Co noc ponad 40 tysięcy przesyłek dociera do wszystkich oddziałów UPS Polska. Można w każdej chwili sprawdzić stan doręczenia swojej paczki.

Nasza firma nie ułatwia omijania odprawy celnej. Po informacje związane z przepisami celnymi RP prosimy o kontakt z Urzędem Celnym lub agencją celną. Wiele przesyłek jest zatrzymywanych przez Urząd Celny, ponieważ opis zawartości lub wartość celna nie są zgodne z prawdą. Urząd Celny wymaga dokładnej informacji na ten temat.