Kampery, pojazdy rekreacyjne

W Europie najczęściej spotykamy kampery zabudowane na podwoziach samochodów dostawczych, a to z powodu ciasnoty i wąskich dróg. Natomiast w USA bardziej popularne są większe kampery klasy A, B oraz Trailery.

Niezależnie od wyboru i rozmiaru Kampera na zlecenie pomagamy w znalezieniu odpowiedniego pojazdu i organizujemy jego dostawę na wskazany adres.

Możesz skorzystać z poniższych linków i wybrać najlepszy kamper dla siebie spośród aktualnych ofert:

Kampery, pojazdy rekreacyjne

Dla szukających okazji cenowych polecamy zajrzeć na portale aukcyjne oferujące również pojazdy kempingowe ale w bardzo różnej kondycji technicznej np.:

Nasze oferty kamperów obejmują klasy A, klasy B, klasy C od dealerów w całym świecie. Przedstawiamy największy wybór kamperów wszelkich typów w cenach zakupu do których trzeba jednak doliczyć koszt transportu, dostawy, cło oraz inne podatki zależnie od kraju pochodzenia i kraju docelowego.

Po wybraniu odpowiedniego pojazdu można skontaktować się z nami emailem na info@motoexim.com w celu ustalenia warunków i kosztów sprowadzenia.

Początkowy koszt zakupu może zwrócić się w całości ,a nawet przynosić stałe dochody rok do roku wystarczy ogłosić go na wynajem.