Auta nowe, konfiguratory, rabaty

Realizujemy marzenia i zlecenia naszych klientów sprowadzając na zlecenie konkretny wybrany Auta nowe.

Dla zainteresowanych zakupem nowego samochodu jako broker proponujemy zakup za naszym pośrednictwem w niższej cenie niż jest to ogólnie dostępne dla detalicznego klienta. Kupując większe ilości, mamy możliwość zakupu z rabatem i tym samym możemy zaproponować naszym klientom niższą finalną cenę.

Dodatkowym plusem jest znacznie krótszy czas oczekiwania na nowy samochód niż to jest praktykowane u autoryzowanych dealerów danej marki. Na ogół na realizacje zamówienia na nowy samochód u dealera czeka się kilka miesięcy. U nas realizacja podobnego zamówienia trwa na ogół do tygodnia.

Szczegółową ofertę prześlemy zainteresowanym po otrzymaniu formularza zapytania o ofertę z podaniem wersji samochodu oraz wybranych dodatkowo opcji wyposażenia.

Marki samochodów na które oferujemy rabaty: strony producentów aut

Więcej szczegółów i konfiguratory aut z Polski można znaleźć na stronie www.autokatalog.pl, natomiast samochody z Niemiec na stronie www.meinauto.de

Pomocne linki prowadzące do stron producentów samochodów gdzie można znaleźć wiele najnowszych modeli aut: strony producentów samochodów

Sprowadzanie samochodów z Dubaju
Klasyki, samochody zabytkowe

Wysokość poszczególnych rabatów do sprawdzenia emaile, pocztą elektroniczną.

Sprowadzamy samochody NOWE i używane nie tylko z Europy, ale również z USA, Kanady z Dubaju, a nawet z Korei i Japonii.

Po otwarciu stron producenta w wersjach na Europe lub na USA można porównać ceny na wybrany model w różnych krajach i po przekalkulowaniu podjąć decyzje odnośnie skąd dokonać zakupu. Kupując za granicą kupujemy w cenach netto. Po przywiezieniu do Polski trzeba będzie zapłacić dodatkowe cło, podatek VAT, a nawet akcyzę. 

Zainteresowanych zakupem nowego auta z sieci autoryzowanych dealerów w niższej cenie po rabacie zadzwoń lub napisz do nas na email info@motoexim.com.