GENESIS GV70

Genesis GV70

W świecie samochodów luksusowych istnieje ustalona hierarchia. Marki europejskie, takie jak Audi, BMW, Mercedes-Benz i Volvo, zazwyczaj prowadzą w rankingu, a za nimi plasują się marki japońskie, a następnie amerykańskie, takie jak Cadillac i Lincoln. Jednak ta hierarchia jest teraz kwestionowana przez nowego konkurenta: koreańskiego outsidera, Genesis, którego model GV70 z 2022 roku ma na celu obalenie liderów segmentu i zdobycie tronu małego SUV-a luksusowego.

Choć może to brzmieć przesadnie, moje doświadczenia z jazdy GV70 w wersji Sport Prestige przekonały mnie, że jest on liderem segmentu lub jednym z najlepszych samochodów w swojej klasie. Dzieli on tę samą podstawę co doskonały sedan G70, a SUV GV70 został zaprojektowany, aby zrobić wrażenie. Od swojej osłonowej atrapy chłodnicy i zestawów reflektorów aż po kręte linie nadwozia, ten SUV emanuje elegancją luksusową, zachowując jednocześnie unikalną tożsamość, która odróżnia go od konkurentów – chociaż zdecydowanie przypomina Porsche Macan.

Zewnętrzny wygląd GV70 jest wyrazisty i sportowy, ale to wewnątrz samochodu naprawdę się wyróżnia. Szczególnie w wersji Sport Prestige, ta kabina ustanawia nowy standard. Wykończona luksusową skórą Nappa i zamszem, ozdobiona oszałamiającymi akcentami z włókna węglowego o unikalnym wzorze, oraz wyposażona w kryształowy pokrętło do systemu infotainment, wnętrze oferuje zarówno styl, jak i substancję. Subtelny motyw owalny dodaje świeżości i nowoczesności, z jasnym elementem, który obejmuje większość deski rozdzielczej, otaczając kontrolę klimatu i oświetlenia. Uchwyty drzwi są otoczone owalnymi osłonami, a wiele innych akcentów ma podobny kształt.

Dodatkowo, dla klientów poszukujących bezproblemowego procesu importu, MotoExim.com oferuje szereg usług ułatwiających zakup Genesis GV70. Dzięki ich wiedzy eksperckiej klienci mogą bezproblemowo przejść przez proces importu, zapewniając sobie gładkie i wygodne doświadczenie od wyboru do dostawy. Bez względu na to, czy wybierasz efektowny Ultramarine Blue czy przyciągające wzrok Sevilla Red, MotoExim.com służy pomocą w sprowadzeniu Twojego wymarzonego luksusowego SUV-a pod Twój dom.